Spor

zgara Görünümü:

ADIMIZ ASLAN İŞİMİZ DESTAN GALATASARAY

(0)
22,50 TRY

Adı: ADIMIZ ASLAN İŞİMİZ DESTAN GALATASARAY Barkodu: 9786257844130..

BİR EFSANE FENERBAHÇE

(0)
22,50 TRY

Adı: BİR EFSANE FENERBAHÇE Barkodu: 9786257844253..

KARA SEVDA BEŞİKTAŞ

(0)
22,50 TRY

Adı: KARA SEVDA BEŞİKTAŞ Barkodu: 9786257844123..

KUZEY FIRTINASI TRABZONSPOR

(0)
22,50 TRY

Adı: KUZEY FIRTINASI TRABZONSPOR Barkodu: 9786257844147..

Ağrısız ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Egzersizin Kitabını Yazdık - Hipokrat Kitabevi

(0)
35,00 TRY

Sağlıklı yaşamak/yaşlanmak/yaş almak için egzersiz yapmak isteyenlerin faydalanabileceği ve egzersize bakış açınızı değiştirecek bir kitap. Özellikle fizyoterapistlerin ve adaylarının hastalarına, danışanlarına ve üyelerine önerebileceği bir kaynak. Bu kitabı okurken zayıflayıp, sıkılaşarak, sağlıklı, fit ve formda bir vücuda sahip olacaksınız. Po..

Curling - Eğitim Kitabevi

(0)
35,00 TRY

Curling sporu yaklaşık 1510 yıllarında Kuzey Avrupa ülkelerinden olan İskoçya da kış mevsiminde donan akarsular üzerinde oynanan bir kış sporlarıdır. Daha sonra ki yıllarda bu ve buna yakın ülkelerde yaygınlaşmakla birlikte İskoçya’dan Kanada’ya göç edenler bu sporu yaygınlaştırmışlardır. Günümüzde olimpik spor olan Curling branşı Bowling, Bilardo ..

Daha Kaslı Daha Sıkı Daha Güçlü - Sağlıklı Vücut Geliştirme Rehberi - Epsilon Yayınları

(0)
34,50 TRY

“Daha Kaslı, Daha Sıkı, Daha Güçlü’yü şiddetle öneriyorum. Bu kitabı sadece okumuyorsunuz, aynı zamanda uyguluyorsunuz da. Sonuçlar hemen belli oluyor.” -Hafthor Björnsson, Dünyanın En Güçlü Adamı, Game of Thrones’ta “Dağ” karakterini canlandıran aktör Eğer kaslı, sıkı ve güçlü bir vücuda en kısa zamanda kavuşmaya çalışıyorsanız ama genetik mir..

Dünya Futbol Kulüpleri 5 Barcelona - Siyah Beyaz Yayınları

(0)
16,90 TRY

Kuruluşu Tarihi Başarıları Başarısızlıkları İlkleri Efsaneleri..

İnsanın 8 Yeteneği - Panama Yayıncılık

(0)
28,00 TRY

İnsanın Sekiz Yeteneği’nde, dünyaca ünlü Kundalini-Yoga ustası Gurmukh, gerçek anlamda beden, zihin ve ruh sağlığını kazanmamızı sağlayan kadim yöntem-leri açıklamaktadır. Otuz yıllık Kundalini-Yoga öğretmenliği boyunca, öğretmenler-den yazarlara ve Cindy Crawford, Courtney Love, Madonna gibi pop yıldızlarına ka-dar pek çok öğrencisinin hayatındaki..

Jose Mourinho - Kazanmanın Anatomisi - İndigo Kitap

(0)
25,00 TRY

Mourinho futbol severlerin dikkatini 2004 yılında “Rüyalar Tiyatrosu” Old Trafford'da çekmişti. Porto Mourinho'nun taktikleriyle Manchester United'ı Şampiyonlar Ligi turnuvasından elemeyi başarmıştı. Portekizli teknik adam Chelsea'ye transfer olduktan sonra yazar Robert Beasley onu yakın markajına aldı ve profesyonel anlamda, bu sıra dışı adamla s..

Liverpol FC 10 Maçta Efsanenin Anatomisi - İthaki Yayınları

(0)
48,00 TRY

Liverpool’u Liverpool Yapan On Tarihi Maç Muhalif bir şehrin, dünyaya en büyük armağanlarından olan Liverpool FC’nin 125 yıllık tarihinde pek çok başarının yanında büyük hezimetler de var. Futbol konusunda dünyanın önde gelen yazarlarından olan Jonathan Wilson da Scott Murray’le birlikte Liverpool FC: 10 Maçta Efsanenin Anatomisi’nde “İstanbul Muc..

Nefes Sanatı - Dahi Yayıncılık

(0)
53,70 TRY

Sağlığın temeli nefese dayanmaktadır. Akif Manaf bu kitabında doğru nefes alıp tekniklerini analiz ederek, solunum sistemini çağdaş anotomi ve kadim yöntemler açısından ele alarak sağlığını ve kendini geliştirmek isteyen herkes için güvenlir rehber sunmuştur...

Pubg Burakcan - Arsine Yayıncılık

(0)
15,00 TRY

Oyunun fenomeni BURAKCAN ’dan, oyunun tüm evreleri, Level atlama, oyunda fenomen olma yolları hakkında ipuçları. Finale doğru zor etapları nasıl geçeceksiniz? Hiç bilinmeyen gizli savaş t teknikleri, gizlenen oyun ayrıntıları, heyecan dolu sahnelere kısa yoldan ulaşmanın yolunu size anlatıyor. Oyunda nasıl fenomen olursunuz?..

Gösterilen: 1 ile 34 arası, toplam: 34 (1 Sayfa)