Çizgi Roman

zgara Görünümü:

3 Silahşörler - Remzi Kitabevi

(0)
29,00 TRY

Paris, 1626. Genç d’Artagnan, Kral Louis’in silahşörlerine katılmaya karar verdiğinde, hayalinde maceralarla dolu bir yaşam vardır. Gerçekten de, kısa süre içinde kendini düellolar, entrikalar ve tehlikelerle dolu bir dünyada bulur. Alexandre Dumas’nın ünlü klasiğinden uyarlanan bu hikâyede, d’Artagnan’ın ve ünlü Üç Silahşörlerin - Porthos, Athos..

40'ının da Kulpu Kırık 40 Türk - İzgören Yayınları

(0)
25,00 TRY

Kırk ünlü yabancı karakter Türk olsaydı, ne olurdu? Brad Pitt "Sarı", Lost dizisindeki Charlie, Charlie Dayı olarak karşımıza çıkardı. Obama zenci açılımı yapar, E.T. camiye müezzin olur, Kedi Kız mahalle baskısıyla büyürdü. Jaws, Adana'dan çıkan delikanlı bir balık muamelesi görürken, Avatarlar kurban edilmekten zor kurtulurdu. Okurken gülümseye..

Aaa Çok Komik Şeyler Bunlar - Olympia Yayınları

(0)
20,00 TRY

Meddahlık kültürü ile dokunmuş Türk insanı, espriyi, yani ince söz ü sever. Yüzyıllardan bu yana, çeşitli yörelerimizde, kendilerine has eğlenceler yapılırken; ortaoyunu, bu anların en özel geleneği olmuştur. Zamanından beri kahvehaneler, pazar yerleri, hanımların bir araya geldiği yerler, âdeta, esprilerin yağmur gibi yağdığı alanlardır. Karagöz-..

Aaa Gerçekten Mi Çok Şaşırtıcı Şeyler - Olympia Yayınları

(0)
10,00 TRY

Bilgi sahip olduğumuz en kıymetli değerdir. Dünyada o kadar çok bilgi olmasına rağmen ömrümüz boyunca çok az bilgiye ulaşabiliyoruz.Sizlere bu kitabımızda dünyanın en ilginç, en şaşırtıcı, en eğlenceli bilgilerini bir arada sunuyoruz. Daha çok bilmek, daha çok öğrenmek ve daha çok eğlenmeniz için.....

Bende Çizdim - Nergiz Yayınları

(0)
35,00 TRY

Bu kitap gülmeyi unuttugumuz geçen yillari gözden geçiren biraz düsündüren ince bir mizah içermektedir. Rahmi Turan, Emin Çölasan, Saygi Öztürk, Ugur Dündar, Yilmaz Özdil, Mehmet Türker, Bekir Coskun’un yazilarini da kapsamaktadir...

Çok Komik Şeyler - Az Kitap

(0)
20,00 TRY

Karikatürlerimiz pastörize mürekkeple, el değmeden çizilmiş olup son teknolojiyle donatılmış tesislerimizde her türlü argo ve küfürden arındırılmıştır. Trans yağ, palmiye yağı, koruyucu maddeler ve özellikle sigara alkol gibi sağlığa zararlı maddelerle ilgili espriler kullanılmamıştır. Bilhassa 9-15 yaş çocukları için faydalı eser olarak tavsiye ed..

Deli Balta Müthiş Süvari - Babıali Kültür Yayıncılığı

(0)
26,00 TRY

Rüzgar gibi at koşturarak Müthiş Süvari adıyla nam yapan Deli Balta, Osmanlı topraklarına sızmış bir casusun yakalanmasıyla görevlendiriliyor. Balkanlar’ da ve Anadolu’ da kemankeşliğin sırlarını yayıyor. Büyücü Komano gibi kötülerin karşısına çıkıyor. Deli Balta, sınır boylarında at koşturuyor, zaman zaman yabancı ülke topraklarında ve denizleri..

Dikkat Güldürür - Fark Yayınları

(0)
8,90 TRY

Son Model Telefon Erzurumlunun biri kendine 6 bin liraya son model bir telefon alır. Arkadaşlarına hava atmak için doğru kahveye gider. Telefonu arka cebine koyar ve arkadaşlarının masasına oturur. Tam oturduğu anda “çaattt” diye bir ses gelir. Erzurumlu yutkunarak şöyle der,“Rebbim sene gurbanolim inşallah belim kırılmıştır.”..

Dünyanın En Komik 250 Karikatürü - Az Kitap

(0)
20,00 TRY

Usta çizer Erdoğan Oğultekin, Dünyanın En Komik 250 Karikatürü (tabi ki onun fikri) ile hayatımıza gülümseten dokunuşlar yapıyor. Güldürürken düşündüren çizgileriyle hepimize bir şeyler söylüyor. 7'den 77'ye herkesin okuyabileceği 'Temiz Mizah' anlayışında aile boyu gülünecek karikatürleri çizen Erdoğan Oğultekin en zor meseleleri en kolay şekilde ..

Elektrikız ve Görünmez Hırsızlar - Mavi Kirpi Kitap

(0)
19,50 TRY

YARI ROMAN… YARI ÇİZGİ ROMAN… ESKİDEN SIRADAN HOLLY’DİM… AMA ŞİMDİ… SÜPER GÜÇLERİM VAR! Garip şeyler oluyor! Şehirde bir suç dalgası yayılıyor. Ayrıca en sevdiğim tepedeki yeşil sıvı da neyin nesi? Tam da elektrikız’a göre bir iş gibi duruyor! Ancak güçlerimin kontrolünü kaybetmeye başladım! Off! Sanırım süper kahraman takımımı giyme zamanı ..

Fahrenheit 451 Çizgi Roman - Epsilon Yayınları

(0)
44,50 TRY

Bradburry’nin tüm dünyada çoksatan kült eseri şimdi çizgi roman formatında… Ray Bradbury’nin 1953’te kaleme aldığı Fahrenheit 451 şüphesiz en unutulmaz distopyalardan biri. Tim Hamilton, Bradbury’nin tam desteğiyle bu dehşet verici şaheseri görkemli bir çizgi romana dönüştürüyor. Hamilton, devletin düşünce özgürlüğü üzerindeki baskısı karşısında M..

Fıkralar - Saniye Acun Yayıncılık

(0)
15,00 TRY

Okulda öğrenciler kendilerini çok zorlu öğretim içinde görmektedirler.Gülerek öğrenme daha kalıcı olmaktadır. Nükte gücü,şakalaşma geliştime amaçlandı Ayrıca çocuktaki gizil güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştrme hedeflendi. Çocuk fıkraları bire bir yaşanmıştır. Halk fıkraları da konuldu. Tamamı özgündür. Doğrudan sınıf ortamından 21 fıkra, yeti..

Fırat Maykıl Co - İnkılap Kitabevi

(0)
20,00 TRY

Ekmek, terlik, can sıkıntısı, füze, öpüşme, Almanya, kilot, bedava kola, sümük, sigara, kardan adam, at ve ingilizce hakkında her şey.....

Gece Olmadan! - Oğlak Yayınları

(0)
28,00 TRY

Nahid Sırrı Örik, Gece Olmadan!’da, 1920’lerin Ankara’sındaki bir pansiyona yolu düşen kadın ve erkeklerin arzu dolu hayatlarını anlatıyor bu defa. Evlilik dışı ilişkiler, aşklar, aldatma ve aldatılma üzerinden anlattığı insan hikâyelerindeki sahicilik, hemen yanı başınızda yaşanıyormuşçasına güçlü bir etki uyandırıyor. Kıskanmak’ın yazarı, bu roma..

Horla Guy de Maupassant’ın Öyküsünden - Yapı Kredi Yayınları

(0)
16,67 TRY

Deli Değilim Ben... Burada Yaşayan Bir Şey Var... Benimle Birlikte... Bu Şey İnsanlara Dokunabiliyor... Su Ve Sütle Besleniyor... Ama Onu Göremiyorum... Maupassant’ın Ölümsüz Hikâyesi Horla, Sorel’in Ellerinde Yine Bir Çizgiroman Başyapıtına Dönüşüyor...

İçimdeki Buhranlar - Desen Yayınları

(0)
22,00 TRY

İçindeki buhranlara kafa tutmayı bilenlerin yeni başucu kitabı! İllüstrasyon çalışmalarından tanıdığımız Gökçe Yavaş Önal'ın yaşamından komik ''an''lar paylaşan İçimdeki Buhranlar, dünya gerçekliğini fırçanın ucunda gören bir sanatçının anılarına odaklanıyor. Bir kadın ve anne olarak içinde istemsizce yeşertip büyüttüğü gerginlikler, korkular,..

İçime Deli Kaçtı - Parana Yayınları

(0)
25,00 TRY

Gülmek, aslında çok basit bir eylemdir. En basitinden gülmek için daha az kas kullanıyorsunuz. Hem eğleniyorsunuz hem de vücudunuzda daha az enerji harcıyorsunuz fena mı? Öyleyse gülün daima. Gülmek, için sebep beklemeyin. Komiklik ayağınıza gelmiyorsa siz gidin bulun onu. Öyle çok uzağa gitmenize gerek yok. Hemen yanı başınızdakilere o gözle bakma..

Karikatürler 4 - Nemesis Kitap

(0)
42,00 TRY

Yiğit Özgür’ün birbirinden eğlenceli yepyeni karikatürlerinin yer aldığı Karikatürler-4, ilk baskısıyla okurlarla buluşuyor...

Komançi 5 (3 Albüm Birden) - Yapı Kredi Yayınları

(0)
45,00 TRY

Vahşi Şenlik Ten Gallon 666’ya son derece heyecanla gelir. Elindeki afişten Albay Thornton’un büyük gezici sirkinin, çiftliğe yakın bir yerde kurulacağını, sirkin programında bir katliam “kahramanı” ‘Tüfek’ Mac Bannister’ın da olduğunu öğrenirler. Çiftlikteki herkes bu eğlence fırsatına sevinirken Komançi sevinçlerini kursaklarında bırakır. Onlara..

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 133 (3 Sayfa)