İletişim - Medya

zgara Görünümü:

Network Marketing Başarı Sırları - Abaküs Kitap

(0)
40,00 TRY

Network Marketing’in sırrı nedir? Doğru firma, doğru ürünler, doğru takım, inanç ve çok çalışma. Network Marketing işinde kestirme yol yoktur. İşi doğruyapmazsanız, başarıya ulaşamazsınız. Başarı formülü size verilecektir. Yeter ki, adım adım uygulayın. Sürekli öğrenin ve sistematik çalışın. Bazıları 3 yılda, bazıları 10 yılda hedeflerine ulaşır. ..

Online İçerik Yazarlığı - İskenderiye Yayınları

(0)
15,00 TRY

Bugu¨n itibariyle internet kullanıcı sayısı du¨nya nu¨fusunun yarısını gec¸mis¸ durumda. Milyarlarca kullanıcıdan so¨z ediyoruz. Aynı zamanda e-ticaret hacmi 4,2 trilyon doları bulmak u¨zere... Rakamlar internetin bu¨yu¨klu¨g?u¨nu¨ go¨zler o¨nu¨ne seriyor. I?nternet bu¨yu¨du¨kc¸e; insanların yas¸am bic¸imleri ve davranıs¸ları da do¨nu¨s¸u¨yor. Do¨n..

Sosyal Medya Canavarı Olmak İster misin? - Mediacat Kitapları

(0)
35,00 TRY

Bu kitapta başlıca öğrenecekleriniz; Sosyal Medyada Kişisel Marka Konumlandırma Sosyal Medyada İçerik Üretimi Sosyal Medyada Rakip Analizi Sosyal Medyada Monitoring Sosyal Medyada Kriz Yönetimi Viral Kampanyalar Sosyal Medyada Profil Oluşturma Facebook’u Uçuracak Taktikler Twitter’ı Uçuracak Taktikler Instagram’ı Uçuracak Taktikler ..

Sosyal Medya Sanatı - Mediacat Kitapları

(0)
28,00 TRY

İsterseniz bir ürün veya hizmet sunun, isterseniz bir marka olarak kendinizi konumlandırın, sosyal medyanın başarıyı belirleyen unsurların başında geldiği artık bir gerçek. Apple'ın popüler marka imajının oluşmasında büyük katkıları olan ve iş dünyasında tüm sosyal medya platformlarının kullanımına öncülük eden Guy Kawasaki ve meslektaşı Peg Fitzp..

YouTube'da Zirveye Çıkma Rehberi - Pusula Yayıncılık

(0)
39,00 TRY

YouTube sizin için hâlâ eğlencelik bir araç olabilir. Ama on binlerce insan, YouTube'un sunduğu imkânları kullanarak çok değişik kampanyalar gerçekleştiriyor ve alışıldık pazarlama teknikleriyle mümkün olamayacak gelirler elde edebiliyor! Televizyon kanallarına ya da gazete ve dergi sayfalarına çıkmak hiç kolay ve ucuz bir şey değil, ama YouTube'u ..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)