Beslenme-Diyet

zgara Görünümü:

0-1 Başla! - Remzi Kitabevi

(0)
47,50 TRY

Doğum öncesi ve sonrası bebeğinizle ilgili bilmeniz gereken her şey “Şimdi Ben Ne Yapacağım?” Heyecanlı bir bekleyişin ardından doğum gerçekleşir ve uzun bir yolculuğun startı verilmiş olur. Yolculuğun başlamasıyla her an- nenin aklına ilk gelen, “Şimdi ben ne yapacağım!” sorusudur. Doğumdan sonraki ilk yıl, annelerin bebekleriyle en zor geçirdiğ..

30 Dakikada Ana Yemekler - İnkılap Kitabevi

(0)
75,00 TRY

Sizler için pratik, lezzetli ve en hızlı tariflerimden oluşan üç nefis kitap hazırladım. Mutfakta az, sevdiklerinizle bol zaman geçirin diye! Bu kitapta sadece 30 dakikada hazırlayacağınız 80 ana yemek tarifimi bulabilirsiniz. Malzemelerden adımlara kadar her şeyin en pratik şekilde mutfağınızda, elinizin altında olmasını istedim...

50 Soruda Kanser - Nemesis Kitap

(0)
38,00 TRY

Kanser nedir, nasıl gelişir? Kanser engellenebilir mi? Kanser tanısı konduğunda ne yapmak gerekir? Küba, kansere çare buldu mu? Kanser hastalarının yakınlarının yaklaşımı nasıl olmalıdır? Kanserin çaresi var mı? Bu kitabı yazmamın sebebi kanseri bütün insani hastalıkların üzerinde, mistik bir dünyadan gelen uhrevi bir bela olarak görmeye son verme..

Adamın Biri Doktora Gitmiş... Gidiş O Gidiş - Hayykitap

(0)
18,00 TRY

Hayatımız, doktorlar, ilaçlar, hastaneler, röntgenler, tahliller, ameliyatlarla doldu. Tıpla adeta samimi olduk. Samimiyeti ilerlettikçe, bilgili, vakur, idealist sandığımız tıbbın zamana ayak uydurduğunu, ticarileştiğini gördük. Gereksiz ameliyatlar yapan, ezbere eğitimle öğrencilerin hevesini de bilgisini de söndüren, insanları ömür boyu ilaca ba..

Adım Adım 62 Salata Ciltli - Yapı Kredi Yayınları

(0)
65,00 TRY

Mutfak, sağlıklı arayış ve denemeler için önü açık bir alan. Geleneksel, çağdaş, uzak, yakın her türden malzemenin ve kişisel deneyimin sağlıklı yemekler hazırlamak için sunduğu imkânlar, sonsuz gibidir. Daha önce “Adım Adım 62 Çorba” (Türkçe ve İngilizce, 2011) adlı kitapta başarılı öneri ve uygulamalarıyla ilgi gören Burak Aziz Sürük ve Cengiz Ça..

Ağrısız ve Sağlıklı Bir Yaşam İçin Egzersizin Kitabını Yazdık - Hipokrat Kitabevi

(0)
35,00 TRY

Sağlıklı yaşamak/yaşlanmak/yaş almak için egzersiz yapmak isteyenlerin faydalanabileceği ve egzersize bakış açınızı değiştirecek bir kitap. Özellikle fizyoterapistlerin ve adaylarının hastalarına, danışanlarına ve üyelerine önerebileceği bir kaynak. Bu kitabı okurken zayıflayıp, sıkılaşarak, sağlıklı, fit ve formda bir vücuda sahip olacaksınız. Po..

Ailede Sevgi Sohbetleri - Selen Yayınevi

(0)
25,00 TRY

Sevgi Ve Sohbet... Unutmaya yüz tuttuğumuz iki insani güzellik... Sohbet sevgiden doğar, Sevgi sohbetle devam eder, bereketlenir. Sevgisiz gönüller sohbetsiz kalır, Sohbetsiz ortamlar kuraklaşır, çoraklaşır, cansızlaşır. Ailesiz sevgi ve sohbet yarımdır, noksandır, Sevgi ve sohbet önce ailede başlar, gelişir, genişler. Sevgi ve sohbetin en ..

Alkali Diyet - Doğan Kitap

(0)
30,00 TRY

Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür için tek yöntem alkali olmak! Bu kitapta okuyacağınız konular: • Asitlenme • Asitlenmenin sonuçları • Asitlerden kurtulmanın yolları • Vücut yağları • Asitlenmeye yol açan yiyecekler • Alkali beslenme • Vücut asitliğini ölçme ve değerlendirme • Alkali beslenme rehberi • Örnek beslenme planı • 10 adımda alkali..

Anksiyete - Siyah Beyaz Yayınları

(0)
17,00 TRY

Hastalık ya da sayrılık, beden veya zihinde meydana gelen, rahatsızlık, dert ve görev bozukluğuna yol açan belirli bir anormal duruma verilen isimdir. Kimileyin terim yaralanma, sakatlık, sendrom, semptom ve normal yapı ve fonksiyonun anormal çeşitlerini kapsayacak biçimde, geniş bir anlamda kullanılır. Bireyin düşünceleri, sahip olduğu algılayış ..

Anne ve Bebeğin Bakımı (Küçük Boy) - Damla Yayınevi

(0)
18,00 TRY

- Gebeliğin başlangıcından itibaren ay ay anne sağlığıyla ilgili bütün bilgileri, - Bebeğin hamilelikten itibaren sağlığı ile ilgili her annenin uygulayabileceği önerileri - Doğumdan itibaren bebeğin bakımı, uykusu, temizlenmesi, beslenmesi ve aşılarıyla ilgili tüm bilgleri, - Çocuğun okul çağına kadar beslenme programı, sağlığı, yetenekleri, eğiti..

Arda'nın Mutfağı - Doğan Kitap

(0)
99,00 TRY

Çocukluğumun ilk yılları hafif kilolu, hadi kabul edeyim tombul diyebileceğim kıvamda geçti. Oldum olası yemek yemeyi severdim, hala da çok severim. O yıllardan bu yana lezzet anlayışımda çok şey gelişti ancak değişmeyen tek şey, basit ve lezzetli yapılan yemeğe duyduğum iştah… Yiyecek içecek dünyasına girdiğim ilk günden beri en önemli felsefe..

Asla Vazgeçme - Titanic Yayınları

(0)
22,00 TRY

Bir gün içerisinde altmişbin ila seksenbin düşünce aklımızdan geçiyor. Şimdi soruyorum size ! ..Düşüncelerin ne kadarı olumlu acaba ? Bu düşünceler nasıl bir gelecek oluşturuyor ? Nasıl bir enerji yayıyorsunuz etrafa ? Mahatma Gandi diyor ki! Düşüncelerinize dikkat edin ! Sözleriniz olurlar.. Sözlerinize dikkat edin! Davranışlarınız olurlar..

Bağışıklığınızı Güçlendirin - Aganta Kitap

(0)
38,00 TRY

Günümüzde bazı hastalıklar daha yaygın hale geliyor. Alerjiler, astım, gıda hassasiyetleri, geçirgen bağırsak hastalığı, romatoid artrit, Haşimoto, Graves... En hafifinden en ağırına bütün hastalıkların beslenmeyle düzelebileceğine giderek daha çok insan inanmaya başlıyor. Hatta hastalıkların aslında bir bağışıklık sorunu olduğunu düşünenler çoğalı..

Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler Ciltli - Epsilon Yayınları

(0)
115,00 TRY

Bir bebek edinmeyi tasarladıkları andan başlayarak doğum sonrası döneme kadar annelerin ve babaların merak ettiklerini güvenilir biçimde yanıtlayan bir gebelik rehberi. Açık, kapsamlı ay ay düzeniyle hazırlanmış. "Bebek bekleyen annelerin mutlaka okuması gereken harika bir kitap." - Dr. Richard Aubry- "Gebelik testinden sonra satın aldığınız bu ilk..

Beynin Şifa Bulma Gücü - Pegasus Yayınları

(0)
59,98 TRY

NÖROPLASTİSİTENİN SINIRLARINDAN ÇARPICI KEŞİFLER ve İYİLEŞME HİKÂYELERİ Bilim ve Kozmoloji Dalında 2015 Altın Nautilus Ödülü Sahibi #1 Globe and Mail Kurgu Dışı Çoksatan #1 Toronto Star Kurgu Dışı Çoksatan Sunday Times çoksatan New York Times çoksatan Dr. Norman Doidge, Kendini Değiştiren Beyin adlı çığır açan eserinde okurları nöroplastisite dene..

Bilişsel Psikoloji - Siyah Beyaz Yayınları

(0)
20,00 TRY

Hastalık ya da sayrılık, beden veya zihinde meydana gelen, rahatsızlık, dert ve görev bozukluğuna yol açan belirli bir anormal duruma verilen isimdir. Kimileyin terim yaralanma, sakatlık, sendrom, semptom ve normal yapı ve fonksiyonun anormal çeşitlerini kapsayacak biçimde, geniş bir anlamda kullanılır. Bireyin düşünceleri, sahip olduğu algılayış ..

Bipolar Bozukluk - Siyah Beyaz Yayınları

(0)
16,00 TRY

Hastalık ya da sayrılık, beden veya zihinde meydana gelen, rahatsızlık, dert ve görev bozukluğuna yol açan belirli bir anormal duruma verilen isimdir. Kimileyin terim yaralanma, sakatlık, sendrom, semptom ve normal yapı ve fonksiyonun anormal çeşitlerini kapsayacak biçimde, geniş bir anlamda kullanılır. Bireyin düşünceleri, sahip olduğu algılayış ..

Birim - Nemesis Kitap

(0)
42,00 TRY

Ruhsal sağlığın vücudumuza etkilerini ve gerçek iyileşmenin sırlarını öğrenmeye hazır mısınız? Ruhsal sağlık ile bütüncül iyileşme arasında nasıl bir ilişki var? İnsülin direnci nedir? Kan şekeri dengesizliklerinde kısır döngü nasıl kırılır?Östrojen hormonu dost mudur düşman mıdır? Tekrar eden mide bağırsak problemlerinin asıl kaynağı nedir? Ti..

Bu İş Kafada Bitiyor! - Nemesis Kitap

(0)
32,00 TRY

• Zihnimiz ile bedenimiz nasıl barışır? • Motivasyonun kaynağı nerededir? • Adım attığımız sağlıklı yaşam yolu geçici bir diyet macerasından çıkıp kalıcı bir “kendine iyi davranma hareketine” nasıl dönüşür? “Sağlıklı yaşam düşüncesine ‘diyet’ gözüyle bakmaktan vazgeçmeliyiz. Asıl hedefimiz, kendimizi ikna etmek olmalı. Ancak bu sayede her pazartes..

Bütüncül Şifa - Az Kitap

(0)
20,00 TRY

Hiç Olmadığın Kadar Sağlıklı Ol! Fıtratına Uygun Yaşa! Bu kitapla; Hastalıkların iç yüzünü anlayacak, etkili ve hızlı bütünsel şifa tekniklerini keşfedecek, sizi güçlendirecek besinler hakkında bilgi sahibi olacak, kanser, stres, unutkanlık gibi çağımızın hastalıklarıyla nasıl başa çıkacağınızı, kendinizi bio-teröre karşı nasıl koruyacağınızı öğr..

Büyük Yemek Kitabı - İnkılap Kitabevi

(0)
71,00 TRY

- Çorbalar & Pilavlar & Salatalar - Sebze Yemekleri - Et Yemekleri - Hamur İşleri - Tatlılar - Pastalar & Kurabiyeler..

Çağın Hastalığı Kandida - Dorlion Yayınları

(0)
25,00 TRY

SİZİNDE YILLARDIR GEÇMEYEN HALSİZLİĞİNİZİN NEDENİ KANDİDA OLMASIN? Kandida 21. yüzyılın, özellikle ülkemizde fazla tanınmayan ve bilinmeyen sinsi bir hastalığı ve günümüzde, hem ülkemizde hem de dünyada insanları ciddi şekilde rahatsız ediyor. İnsanoğlu bugün geçmişte olmadığı kadar çok, zehirlerle iç içe yaşamaktadır. Böylesine inanılmaz bi..

Cinsel Refleksoloji - Omega Yayınları

(0)
35,00 TRY

Refleksoloji, bütün organların bedenin farklı bölgelerinde refleks noktalarının bulunduğu düşüncesine dayanan, vücudun belirli bölgelerine baskı ya da masaj uygulanarak yapılan alternatif tedavi yöntemidir. Cinsel refleksoloji ise sevişme sırasında, cinsel refleks noktalarını kullanmaya ilişkin uygulamaları kapsar. Tao ustası Mantak Chia ve kıdemli..

Çocuklar İçin Yoga Kartları - Yeni İnsan Yayınları

(0)
74,00 TRY

Bugün yoga, sadece yetişkinlere değil miniklere de hitap eden bir sistem haline geldi. Yoga merkezlerinde veya evlerde matlarını yere sermiş, bir gözetmen eşliğinde yoga yapan miniklere rastlamak mümkün. Çocuklarda stres kontrolü sağlayan, farkındalık düzeyini artıran ve konsantrasyonlarını yükselten yogayı miniklere sevdirmek artık çok kolay! Siz..

Corona Günlükleri - Pegasus Yayınları

(0)
35,00 TRY

Corona… Geri dönüp baktığımızda 2020’yi anlatmak için kullanılacak tek kelime bu olacak. Sonrası için de bir milat. Kaybettiklerimiz için üzüldüğümüz, sağlığımıza kavuştuğumuz için sevindiğimiz, hiç hastalanmadığımız için şükrettiğimiz bir yıl. Pandemi, corona, covid-19, maske, izolasyon, hijyen, hasta sayısı, turkuaz tablo… Hayatla aramıza mesafe ..

Covid 19 Salgınında Vaka Yönetimi - Yeni İnsan Yayınları

(0)
26,00 TRY

Covid-19 ilk çıktığı günden sonraki dört ay içerisinde tüm dünyada 3 milyondan fazla kişiye bulaşmış ve iki yüz binden fazla insanın ölümüne neden olmuştur. Söz konusu tarihten itibaren salgınla mücadele kapsamında kişisel, kişilerarası, sosyo-politik ve sosyo-ekonomik çalışmalar yürütülmeye başlanmıştır. Vaka yönetimi plan yapmak, araştırmak, sav..

Curling - Eğitim Kitabevi

(0)
35,00 TRY

Curling sporu yaklaşık 1510 yıllarında Kuzey Avrupa ülkelerinden olan İskoçya da kış mevsiminde donan akarsular üzerinde oynanan bir kış sporlarıdır. Daha sonra ki yıllarda bu ve buna yakın ülkelerde yaygınlaşmakla birlikte İskoçya’dan Kanada’ya göç edenler bu sporu yaygınlaştırmışlardır. Günümüzde olimpik spor olan Curling branşı Bowling, Bilardo ..

Daha Kaslı Daha Sıkı Daha Güçlü - Sağlıklı Vücut Geliştirme Rehberi - Epsilon Yayınları

(0)
34,50 TRY

“Daha Kaslı, Daha Sıkı, Daha Güçlü’yü şiddetle öneriyorum. Bu kitabı sadece okumuyorsunuz, aynı zamanda uyguluyorsunuz da. Sonuçlar hemen belli oluyor.” -Hafthor Björnsson, Dünyanın En Güçlü Adamı, Game of Thrones’ta “Dağ” karakterini canlandıran aktör Eğer kaslı, sıkı ve güçlü bir vücuda en kısa zamanda kavuşmaya çalışıyorsanız ama genetik mir..

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 241 (5 Sayfa)