Diğer

zgara Görünümü:

1000 Nokta İkonlar - Domingo Yayınevi

(0)
32,00 TRY

Sayfaya dağılmış noktaları birleştirip ardında bekleyen gizemi ortaya çıkardığımız meşhur bulmacayı çoğumuz hatırlarız. Ve bunun çocukken bize verdiği büyük hazzı… Şu ana kadar 18 ülkede yayımlanıp, yarım milyonun üstünde bir satış adedine ulaşan 1000 Nokta serisi, klasik “noktaları birleştir” bulmacası üstünde küçük çaplı bir devrim yaparak onu “..

1800'ler İngiltere'sinde Kedi - Flamingo Yayınları

(0)
12,00 TRY

Kediler tarihin her döneminde bugün gördükleri değeri görmedi. Özellikle Ortaçağ’ın karanlık dönemlerinde, insanlığın karanlık yüzüyle onlar da tanıştı. Dünya dönüştükçe, insanlar kedilerin zannettikleri gibi şeytani özelliklere sahip olmadıklarını anladılar ve kedileri yeniden hayatlarına, evlerine aldılar. Tam da o dönemde kaleme alınan 1800’ler..

Alacakaranlık Serisi 4 Kitap Takım - Epsilon Yayınları

(0)
177,00 TRY

lk kitabı Alacakaranlık'la büyük başarı elde eden genç yazar Stephenie Meyer Publishers Weekly dergisi tarafından 2005'in en çok ümit veren yazarlarından biri seçildi. Eserleri 20'den fazla dile çevrilen yazarın Alacakaranlık serisi Epsilon ile Türkçede! Fenomenleşmiş seri için Publishers Weekly, "Gerilim ve aşkı aynı ölçüde barındıran bu öykü, ok..

Antik Çağ Seti (6 Kitap Takım) - Kronik Kitap

(0)
197,00 TRY

Roma Savaş Sanatı - Flavius Vegetius Renatus Bir “Savaş Makinesi” Olarak Roma Ordusunun Özellikleri… Roma İmparatorluğu’nda askerler hangi fiziksel durumlara göre seçilirdi? Silah ve teçhizat kullanımı ile vuruş teknikleri ve tatbikatlar nasıl geliştirilmişti? Roma lejyonlarının önemi ve savaş taktikleri neydi? Roma ordusunda isyanlara karşı nası..

Asi Çakıltaşı Serisi Set (3 Kitap Takım) - Dokuz Yayınları

(0)
117,00 TRY

Şafak tüm ışıklarını yaktı. Güneş, akşamüstü intihar etti. İçimde büyüttüğüm kız çocuğunun elini tutup benden uzaklaşmaya başladığında, uzun boyu kadar derin bir kuyunun önünde durmuş, kuyunun dibinde ölmüş güneşin sönmüş cesedini izliyordum. Beklediği kişi gelmediğinden ölemeyen o insandım; ölüm döşeği yaşadıklarımdı. Suya düşen yansımama ba..

Assassin's Creed-6 Kitap Takım - Epsilon Yayınları

(0)
275,00 TRY

İtalya’nın soylu ailelerinin ihanetine uğrayan genç bir adam destansı bir intikam yolculuğuna çıktı. Yozlaşmanın kökünü kazımak ve ailesinin onurunu temizlemek için Assasin sanatını öğrenecekti. Yolculuğu boyunca Ezio, Leonardo da Vinci ve Niccolò Machiavelli gibi büyük zihinlerin bilgeliğinden yararlanacaktı – çünkü hayatta kalması, yaşamına rehb..

Ayçöreği Elmalı Turta Ciltli 2 Kitap Set - Ren Kitap

(0)
98,00 TRY

Ateşe uçmaktan korkan bir kelebeğin hikâyesinden, kanatlarını arkasında bırakan bir kelebeğin değişim hikâyesine... Ayçöreği Ahmet; Sahra'ya yürümeyi, bisiklete binmeyi, erkek gibi dövüşmeyi öğretmişti. Ama hepsinden önemlisi ona, aşkın can yakıcı yanını tattırmıştı, hem de farkında bile olmadan... Sahra, Ahmet'e olan karşılıksız aşkının ağırlığı..

Ayçöreği Elmalı Turta Set (Ciltsiz) - Ren Kitap

(0)
78,00 TRY

Ateşe uçmaktan korkan bir kelebeğin hikayesinden, kanatlarını arkasında bırakan bir kelebeğin değişim hikayesine... Ayçöreği Ahmet; Sahra'ya yürümeyi, bisiklete binmeyi, erkek gibi dövüşmeyi öğretmişti. Ama hepsinden önemlisi ona, aşkın can yakıcı yanını tattırmıştı, hem de farkında bile olmadan... Sahra, Ahmet'e olan karşılıksız aşkının ağırlığ..

Aytmatov- 16 Kitaplık Set - Nora Kitap

(0)
276,50 TRY

Dünya edebiyatının en büyük yazarlarından biri olan Cengiz Aytmatov’un birbirinden değerli 16 kitabı set olarak okurla buluşuyor. Beyaz Gemi, Cemile, Cengiz Han’a Küsen Bulut, Deniz Kıyısında Koşan Ala Köpek, Dişi Kurdun Rüyaları, Ebedi Gelin, Elveda Gülsarı, Fuji-Yama, Gün Olur Asra Bedel, İlk Öğretmenim, Kassandra Damgası, Selvi Boylum Al Yazma..

Balbadem Serisi (2 Kitap Takım) - Pay Kitap

(0)
58,00 TRY

Balbadem Serisi; pasif bir direnişin, yeniden doğuşun, başarının ve her şeye rağmen aşkın hikâyesi. Araf Aşka ve hayallere inanır mısınız? Yoksa akıl doğrultusunda ve mantık filtresinde mi ilerlersiniz? Zeynep, aşka inanıyordu. Ama bir gün hayallerine gölge düştüğünde istemeden yol ayrımına geldi. Araf’taydı… Ne yazık ki bir tercih yapmak zorund..

BARCELONA 2018 - 19 Kick Off Box Sezon Taraftar Kartları 6'lı (Tinbox) - Odyak Yayınları

(0)
49,99 TRY

Teneke kutu içerisinden imzalı ve büyük boyutlu 2 adet XXL kart, 10 adet imzası ve puanları olan futbolcu kartı, 4 adet oyun güç kartı ve sadece teneke kutu içerisinde bulunan Messi ve Coutinho Limited Edition kartlarından 1 tanesi bulunmaktadır...

BARCELONA 2018 - 19 Sezon Taraftar Kartları 21'li Paket (Adet) Tam Seri - Odyak Yayınları

(0)
49,99 TRY

Tüm sezon kartlarının sıralı olarak bir arada bulunduğu hazır pakettir. İçerisinde 20 adet futbolcuya ait imzalı sezon kartları ve her futbolcuya ait hız-şut-güç-pas-toplam etaplarına ait puanlar bulunmaktadır. Paketin içerisinde Limited Edition ( Suarez, Messi, Coutinho ) kartlar yoktur...

BARCELONA 2018 - 19 Sezon Taraftar Mini Albüm - Odyak Yayınları

(0)
24,99 TRY

Sezon taraftar albümü koleksiyon kartlarını saklayabileceğiniz takıp çıkarabileceğiniz bir albümdür.Albüm içerisinde 24 adet futbolcunun yerleştirleceği cepler mevcuttur. İçersinde Suarez kartı ile birlikte satılmaktadır...

Bebeğinizi Beklerken Seti (3 Kitap) - Epsilon Yayınları

(0)
350,00 TRY

Gebelik sırasında, sonrasında ve çocuğunuzu büyütürken faydalanabileceğiniz en etkili rehberlerden biri olan Bebeğinizi Beklerken serisi şimdi kutulu ambalajında! Set içindeki kitaplar: Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler Çocuğunuz Büyürken Sizi Neler Bekler..

Beni Bul Serisi (3 Kitap Takım) - Pegasus Yayınları

(0)
110,83 TRY

Setin İçerisindeki Kitaplar: Beni Bul Beni Hatırla Bana Güven..

BJK 2018 - 19 Kick Off Box Sezon Taraftar Kartları 6'lı (Tinbox) - Odyak Yayınları

(0)
49,99 TRY

Teneke kutu içerisinden imzalı ve büyük boyutlu 2 adet XXL kart, 10 adet imzası ve puanları olan futbolcu kartı, 4 adet oyun güç kartı ve sadece teneke kutu içerisinde bulunan Medel ve Quaresma Limited Edition kartlarından 1 tanesi bulunmaktadır...

BJK 2018 - 19 Sezon Taraftar Kartları 21 li Paket (Adet) Tam Seri - Odyak Yayınları

(0)
49,99 TRY

Tüm sezon kartlarının sıralı olarak bir arada bulunduğu hazır pakettir. İçerisinde 21 adet futbolcuya ait imzalı sezon kartları ve her futbolcuya ait hız-şut-güç-pas-toplam etaplarına ait puanlar bulunmaktadır. Paketin içerisinde Limited Edition ( Babel , Medel , Quaresma ) kartlar yoktur...

BJK 2018 - 19 Sezon Taraftar Mini Albüm - Odyak Yayınları

(0)
24,99 TRY

Sezon taraftar albümü koleksiyon kartlarını saklayabileceğiniz takıp çıkarabileceğiniz bir albümdür.Albüm içerisinde 24 adet futbolcunun yerleştirleceği cepler mevcuttur. İçersinde Babel kartı ile birlikte satılmaktadır...

Büşra Yılmaz Seti (3 Kitap) - Epsilon Yayınları

(0)
142,00 TRY

Türkiye’de fenomen olmuş gençlik yazarı Büşra Yılmaz’ın tüm kitapları şimdi kutulu ambalajında! Set içindeki kitaplar: • 4N1K • 4N1K 2 – On İkiden Sonra • Ölüme Fısıldayan Adam..

Cennet Bekleyebilir Kayboluş - 5 Şubat Yayınları

(0)
22,00 TRY

İki roman bir arada... Çift kapak... Ön kapak Cennet bekleyebilir : Duru ailenin tek çocuğuydu, babasının kurduğu inşaat şirketinin de tek varisi. Despot bir babaya sahipti. Belki de bir ailenin tek evladı olmak böyle bir şeydi. Hem şirket, hem ilişki uzmanlığı, aynı zamanda da eğitim amaçlı yazdığı kitapları bir arada yürütmeye çalışıyordu yorucu ..

DC İkonlar Serisi Kutulu Özel Set (4 Kitap) Ciltli - Pegasus Yayınları

(0)
244,94 TRY

Wonder Woman: Savaşgetiren Ölümsüzlerin Kızı Prenses Diana, kendini efsanevi savaşçı kız kardeşlerine kanıtlamaya can atmaktadır. Bunu yapabilmek için eline nihayet fırsat geçtiğindeyse zafer kazanma şansını, ölümlü bir hayatı kurtarmak uğruna hiçe sayıp sürgüne gönderilme pahasına Amazon yasalarını çiğner. Diana kısa süre sonra kurtardığı kızın ..

Dijital Fotoğraf Akademisi 3 - İnkılap Kitabevi

(0)
62,00 TRY

Fotoğrafçılığı amatör ya da profesyonel olarak yapan birçok fotoğrafçı, fotoğraf hayatının belli bir bölümünde önündeki makro dünyayı küçük bir sensöre ya da eski analog sistemde filme sığdırmak istemiştir. Bazı amatör ya da profesyonel fotoğrafçılar ise bir fotoğraf dili olarak tüm hayatlarını bu tip makro çekimlere adamıştır. Makro fotoğrafçılık ..

Dostoyevski 4'lü Set - Dokuz Yayınları

(0)
50,00 TRY

İNSANCIKLAR – FYODOR DOSTOYEVSKİ “İnsanın öz saygısı, gururu, güveni silinince, ahlaklılığın da dibi göründü demektir.” Yoksulluk her dönemin en belirgin sorunlarından biri olmuştur. Geçim telaşı, iş bulma sıkıntıları, aşk, acıma ve fedakârlık hisleri arasında sıkışıp kalır Makar Devuşkin. Bir yandan kendine yetmeye çalışırken bir yandan da uzaktan..

Dün Gece Bir Rüya Gördüm - Doğan Novus

(0)
18,50 TRY

Rüyaların gizemli dilini çözmek istiyorsan, işte sana yol gösterecek rüya atlasın… Hayra yoranlar, atıp tutanlar, rüyası çıkanlar, gece gezenler, az uyuyup çok rüya görenler, rüyalarının peşine düşenler, yastığının altına anahtar koyanlar, uykusuzlar, tekinsizler, geceyi sevenler, Leylalar, Mecnunlar, birbirlerini rüyalarında görenler, Gnostikler..

Dünya Tarihine Yön Verenler Seti (6 Kitap Takım) - Kronik Kitap

(0)
210,00 TRY

Cengiz Han – Jack Weatherford Yaşaminin tüm yönlerİyle cengİz han ve oğullari… “Cengiz han, dünya tarihinin son büyük kabile imparatoruydu. Göçebe hayatı yaşayan kabileler ile uygar dünya arasındaki 10.000 yıllık savaşın, avcılarla çobanların çiftçilere karşı verdikleri mücadelenin mirasçısıydı. Kardeşi habil’i öldüren kabil’in hikâyesi kadar esk..

Düşüncenin Enleri (4 Kitap set) - Fol Kitap

(0)
60,00 TRY

Platon/Bilgi, Ruh ve Devlet Platon, İÖ. 427 yılında, büyük Peloponnesos Savaşının başlarında doğdu. 81 yıllık ömrüne bugün dahi felsefe tarihinin şah eserleri sayılan Diyaloglar’ını miras bıraktı. Platon’un, hocası Sokrates’le ilişkisi ve çevresi, idealar teorisi, Syrakusa deneyimi; bilgi kuramı ve diyalektik anlayışı; psikoloji ve kozmolojisi es..

Farkı Fark Etme Serisi 10 Kitap (Kutulu) - Maviçatı Yayınları

(0)
85,00 TRY

Farkı Fark Etme Serisi 10 Kitap - Sinerji - Analitik, Kreatif ve Proaktif Düşünme - Değerler Eğitimi - Empati ve Sempati - İletişim ve Etkileşim - Kuantum - Motivasyon - NLP - Pozitif Düşünce - İnovasyon..

FB 2018 - 19 Sezon Taraftar Mini Albüm - Odyak Yayınları

(0)
24,99 TRY

Sezon taraftar albümü koleksiyon kartlarını saklayabileceğiniz takıp çıkarabileceğiniz bir albümdür.Albüm içerisinde 24 adet futbolcunun yerleştirleceği cepler mevcuttur. İçersinde Alper Potuk kartı ile birlikte satılmaktadır...

FB 2018-19 Kick Off Box Sezon Taraftar Kartları 6'lı (Tinbox) - Odyak Yayınları

(0)
49,99 TRY

Teneke kutu içerisinden imzalı ve büyük boyutlu 2 adet XXL kart, 10 adet imzası ve puanları olan futbolcu kartı, 4 adet oyun güç kartı ve sadece teneke kutu içerisinde bulunan Slimani ve Ayew Limited Edition kartlarından 1 tanesi bulunmaktadır...

FB 2018-19 Sezon Taraftar Kartları 21 li Paket (Adet) Tam Seri - Odyak Yayınları

(0)
49,99 TRY

Tüm sezon kartlarının sıralı olarak bir arada bulunduğu hazır pakettir. İçerisinde 21 adet futbolcuya ait imzalı sezon kartları ve her futbolcuya ait hız-şut-güç-pas-toplam etaplarına ait puanlar bulunmaktadır. Paketin içerisinde Limited Edition ( Alper Potuk , Slimani , Ayew ) kartlar yoktur...

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 183 (4 Sayfa)