Roman(Çocuk)

zgara Görünümü:

Dünyanın Merkezine Yolculuk

(0)
5,50 TRY

Adı: Dünyanın Merkezine Yolculuk Barkodu: 9786051770024..

80 Günde Dünya Turu - Beyaz Balina Yayınları

(0)
13,00 TRY

Bir İngiliz beyefendisi olan Phileas Fogg’un hayatı, kalktığı andan yattığı ana kadar planlıdır. Phileas Fogg’un yaşamında sürprizlere yer yoktur. Ama bir gün Reform Kulüp’teki arkadaşlarıyla dünyayı 80 günde dolaşacağına dair bahse girer. Fogg bu bahis için tüm servetini ortaya koyar. Uşağı Passepartout’yu da yanına alarak dünyanın dört bir taraf..

Adem den Önce - Maviçatı Yayınları

(0)
8,00 TRY

İnsanlığın İnsan olma sürecini ele alan Jack London, bunu bir çocuğun rüyalarından esinlenerek kaleme alıyor. Hem ilkel hem de çağdaş bir benliğe sahip olan bu çocuk, geçmişini gördüğü rüyalar aracılığı ile öğreniyor. Dostluğu Sarkık Kulak, düşmanlığı Kızıl Göz ve aşkı Hızlı ile tadan bu ilkel insan, tüm hayatı boyunca edindiği izlenimleri kendisin..

Alice Harikalar Diyarında - Dorlion Yayınları

(0)
7,99 TRY

John Tenniel’in resimlediği Alice Harikalar Diyarında, beyaz bir tavşanı izleyerek, bir delikten dünyanın derinliklerine doğru dalan Alice’in başına gelenleri anlatır. Alice, yeraltında Vankara Kedisi, Mart Tavşanı, Çılgın Şapkacı ve Uykucu Fare gibi birçok ilginç yaratıkla karşılaşır. İskambil kâğıdından kral, vale ve “Kafasını uçurun!” çığlıkları..

Altı Kırk Dört Dalgası - Günışığı Kitaplığı

(0)
24,00 TRY

Bir yazar, kahramanları kapıya dayandığında ne yapar? Behiç Ak, çocukların zengin içdünyalarını, yaşamı sorgulayışlarını ve meraklı hallerini yansıttığı, usta işi resimlerle bezediği çocuk romanlarına bir yenisini ekledi. Bir yazarın düşünsel dünyasını, hayal gücünü, çevresiyle kurduğu ilişkiyi sıradışı bir kurguda harmanladı. Odasından mahallesi..

Ant Man Zombi Savar - Beta Basım Yayım

(0)
29,50 TRY

Ant-Man olarak bilinen Scott Lang, böceklerle konuşabiliyor ve karınca ebatlarına kadar küçülebiliyor. Bu öyle çok ahım şahım bir süper güç gibi gözükmese de vibranyum kalkanların ya da kudretli çekiçlerin çaresiz kaldığı durumlarda, mesela tüm New York şehrini tehdit eden ölümcül virüs saldırısında oldukça etkili olabiliyor. Salgının başlangıç nok..

Apollonun Görevleri 4 Tiranın Mezarı - Doğan Egmont Yayıncılık

(0)
41,00 TRY

Macera adım adım sona yaklaşırken Apollon en zor sınavlarından birini vermeye hazırlanıyor. Jüpiter Kampı’nda ölüm kalım savaşı verirken Apollon kahramanlığın ne anlama geldiğini öğrenecek! Apollon olmak kolay değil, hele de insana dönüştürülüp Olimpos’tan kovulduysan. Beş eski kahini bulup tanrısal güçlerini geri kazanırken Apollon hem zaferler h..

Ara Alem Üçlemesi (3 Kitap Takım) - Tudem Yayınları

(0)
130,00 TRY

Miyase Sertbarut’un, “tam ölüm”e geçememiş genç ruhların bu dünyayla kurdukları bağ üzerine kurguladığı gerilim dolu Ara Âlem Üçlemesi özel kutulu setiyle raflarda! Ara Âlem Üçlemesi İnsan yalnızca kendi hayatı için mi var?”, “Hayat dediğimiz şey ortaklaşa bir üretim değil midir?” gibi sorular ekseninde, okurlarını bilinmezliklerle dolu bir macera..

Arıların Zamanı - Beyaz Balina Yayınları

(0)
24,00 TRY

Carol’un arkadaşları yaz tatillerini havuz ve mangal partileriyle geçirirken o, hiç tanımadığı büyükbabasının çölün ortasındaki koyun çiftliğinde kalmak zorundadır. Demans sorunu yaşayan büyükbabayı çitflikten alıp bir bakımevine yerleştirmek ve asırlardır aileye ait olan çiftliği boşaltıp satmak için ailecek çiftliğe giderler. Carol başta, hiç tan..

Bana Dokunma 04 İnan Bana - Dex Kitap

(0)
42,00 TRY

BENİ ASLA ASLA AFFETMEYECEK. ONU KAYBEDECEĞİM. VE BU BENİ ÖLDÜRÜYOR. Juliette gibi, insanları dokunarak öldürebildiğiniz için on yedi yaşınızda korkunç bir despotu devirip Kuzey Amerika’nın yöneticisi olsanız ne yapardınız? Hem de öldürdüğünüz o despot, âşık olduğunuz adamın babasıysa, insanları nasıl yöneteceğinize dair en ufak bir fikriniz yok..

Batman Gecegezen (Çizgi Roman) - Epsilon Yayınları

(0)
43,50 TRY

New York Times çoksatan yazarından yepyeni bir çizgi roman! “Gerilim dolu akıcılığı ve dinamik illüstrasyonları olan Gecegezen, sinematik havasıyla tam bir görsel şölen.” - Kirkus New York Times çoksatan yazarı Marie Lu’nun romanından uyarlanan bu macera dolu çizgi roman, okurları Gotham Şehri’nin en karanlık gizemlerini barındıran Arkham Tımarh..

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 605 (11 Sayfa)