Eğitici Kitaplar

zgara Görünümü:

LEGO EMMAS ART STAND

(0)
147,90 TRY

Adı: LEGO EMMAS ART STAND Barkodu: 5702016077438..

YENI NEURO VIA SISTEMI İLE DIKKATI GÜÇLENDIRME SETI 11 YAŞ

(0)
140,00 TRY

Adı: YENI NEURO VIA SISTEMI İLE DIKKATI GÜÇLENDIRME SETI 11 YAŞ Barkodu: 9786059705295..

2. Sınıf Etik Değerler Eğitim Seti (10 Kitap + HDS) - Damla Yayınevi

(0)
46,00 TRY

Çocuklar… Üzerlerine titrediğimiz, en değerli varlıklarımız… Onları erdemli, yüksek ahlaklı, değerlerimizi bilen ve değerlerimize sahip çıkan bireyler olarak yetiştirmek hepimizin ortak amacı. Bunun da en önemli aracı hikâyeler. İşte “Etik Değerler Eğitim Seti” buradan yola çıkılarak hazırlandı. “Değerler Eğitimi” temel alınarak her hikâyede bir de..

365 Günde Sevgili Kitabım Kuran - Timaş Çocuk

(0)
65,00 TRY

Hayat maceralı bir yarışma gibi karşımızda duruyor. Her etapta ayrı bir engel ve zorluk bizleri bekliyor. Bu uzun maratonda hayal kırıklıkları da var sevinçler de. Kimimiz başarılı olup huzura eriyor bu yolculukta kimimiz yolda kalıp yenilgiyi kabul ediyor. Başarılı olanların olmayanlardan farkı ne? Yolun haritasına sahip olmaları olabilir mi? Bu ..

365 Günde Sevgili Peygamberim - Timaş Çocuk

(0)
65,00 TRY

Değerli Ebeveynler ve Eğitimciler; İstiyoruz ki 365 Günde Sevgili Peygamberim’le biricik Peygamberimiz evlerinize her gün konuk olsun. Anne, baba, çocuk birlikte paylaştığınız özel saatlerinizi bereketlendirsin, nurlandırsın. Kitabımız, bir yıl boyunca okunması hedefiyle hazırlandı. Bu nedenle kitabımızda Peygamber Efendimizin hayatından seçilmiş..

4. Sınıf Etik Değerler Eğitim Seti (10 Kitap + HDS) - Damla Yayınevi

(0)
64,00 TRY

Merhaba Arkadaşlar, Etik değerleri unuttukları için boyları kısalan, göbekleri şişen ve burunları kocaman olan Bıngıldakları tanıyormusunuz? Bıngıldaklar, Mıngırdak oldukları günlere ve eski hallerine kavuşabilmenin hayalini kurmaktalar. Sizce Bıngıldaklar, etik değerleri hayatlarına uygulayarak maceranın sonunu getirebilecekler mi?..

40 Adımda Muhteşem Peygamberim - Çilek Yayınları

(0)
45,00 TRY

40 Adımda Peygamberimizin Yaşadığı Döneme Bir Yolculuk Yapacaksınız… 2007 yılında "Yılın Çocuk Yazarı" seçilen Nurdan Damla'dan Sevgili Peygamberimizi ve O'nun üstün özelliklerini en geniş ve en doğru şekilde anlatan, muhteşem bir kitap. Bu kitapta, Peygamber Efendimizin; ahlakını, sabrını, şükrünü, çalışkanlığını, cesaretini, hoşgörüsünü, herkes..

Açgözlülüğün Sonu - Akasya Yayıncılık

(0)
7,00 TRY

Bu serîmizde bizden önce yaşamış, hayatlarını erdemli olma, başkalarına hayrı dileme gibi huylar ve üstün bir ahlâkla süslemiş olan ecdâdımızın yaşadığı bazı olaylar ve bu olaylara karşı davranış ve tutumlarını dile getirmekteyiz. Hede?miz okuyucularımızın bu kıssalardan ders çıkarmaları ve günlük yaşantılarında bunlardan faydalanmalarıdır. Rabbimi..

Allah’a Şükretmek - Akasya Yayıncılık

(0)
7,00 TRY

Bu serimizde Hadîs-i Şerî?er’deki kıssaları zikrediyoruz. Amacımız insanları Âhiret için azık hazırlamaya, ibret almaya ve önemli dersler almaya yönlendirmektir. Okuyucularımızın bu serîmizdeki kıssalardan ibret alarak yanlışlardan sakınmalarını temenni ediyoruz...

Anne Tuvaletim Geldi - Beyaz Balina Yayınları

(0)
24,00 TRY

Çocuğun tuvalet eğitimine hazır olması ne demek? Çocuğunuz için en uygun yöntem hangisi? Eğitim süreci hem ebeveyn hem de çocuk için nasıl daha eğlenceli hâle gelebilir? Özel ihtiyaçları olan ve özel eğitim gören çocuklarda tuvalet eğitimi nasıl olmalıdır? Tüm zamanların en çok okunan ve tavsiye edilen tuvalet eğitimi kitabı Anne! Tuvaletim Gel..

Aziz Mahmud Hüdayi Hazretleri - Aden Yayınevi

(0)
15,00 TRY

-Bir bahar günü Aziz Mahmud Hüdayi' nin hocası Üftade hazretleri ve birkaç talebesi kır gezisine çıkarlar. Her taraf, Allah tarafından rengarenk çiçeklerle donatılmış durumdadır. Üftade hazretleri bir ağacın gölgesine oturunca, bunu fırsat bilen talebeleri, hocalarına en güzel çiçeklerden bir demet getirmek için, adeta yarış ederler. Herkes hediyes..

Bahçe Aletleri ve Biz - Eğiten Kitap

(0)
7,41 TRY

Çiçek ekecektim bahçeye, Buldum elimde bir kitap. Önce bahçe aletlerini, Ve nasıl kullanılacağını bilmem gerekiyormuş. Okuyunca kitabı, Giydim çizmelerimi, Taktım takıştırdım önlüğümü. Aradım taradım bir kürek. Daldırdım toprağa. Doldurdum saksıyı. Gübreyi de unutmadım, Karı kararınca. Suladıkça çiçeğimi, Kokusu sardı sarmaladı çocukluğumu...

Bu Vücut Benim! Ben Ne Dersem O Olur! - Beyaz Balina Yayınları

(0)
17,00 TRY

Bu kitap çocukların cinsel istismarını önlemek amacıyla çocuklarımızı beden güvenliği konusunda bilinçlendirmek ve onlara kendilerini koruma becerisi kazandırmak için hazırlanmıştır. - Vücut Mahremiyeti - Özel Bölgeler - İyi Dokunuş ile Kötü Dokunuş Arasındaki Fark - Erken Uyarı İşaretleri - Güvenlik Ağı - Sır ile Sürpriz Arasındaki Fark gibi..

Burcu ve Berk ile Yabancılar - Artemis Yayınları

(0)
28,00 TRY

“Yepyeni bir bakış açısıyla bilgilendirirken eğlendiren bir seri.” –İPEK ONGUN Burcu ve Berk iki kardeş. Onların Dost isimli bir de köpekleri var. Burcu, kardeşi Berk’e yol gösteren, zorlandığı zaman yardımcı olan bir abla. Bu kitapta Berk markette annesini kaybediyor. Ve çok akıllıca davranıp annesinin onu bulmasını sağlıyor. Sizler de kaybolurs..

Büyüyünce Ne Olacaksın Mavi? - Uçan Fil Yayınları

(0)
34,50 TRY

Bu, Mavi’nin hikâyesi. Mavi sürekli hoplar, zıplardı, hiç mi hiç bitmezdi enerjisi. En sevdiği şey resim yapmaktı, hayal gücü sınır tanımazdı... Bir gün yuvasından düşmüş bir kuşa yardım etti. “Ne güzelmiş hayvanlara yardım etmek! Büyüyünce veteriner olacağım,” dedi. Bir gece penceresinden yıldızlara bakarken, “Yıldızlar ne kadar da güzel..

Çocuk İstismarını Önleme Kitabı - Adeda Yayıncılık

(0)
28,00 TRY

ÇOCUK İSTİSMARINI ÖNLEME KİTABI Teknik özellikler: Organik boya baskılı toplamda 64 sayfa, 1. sınıf renkli kuşe, Amerikan bristol karton kapak Yazarımızın notu; "Evet çocuklar ben bir doktorum. Sizlerin daha sağlıklı ve mutlu büyümeniz için çalışan bir kişiyim. Bu kitabı, siz değerli çocuklar için hazırladım. Bu kitapla sizlere bilgi vermeyi ve ha..

Çocuklara Oyunlar Eşliğinde Kuranı Kerim Öğretme Teknikleri - Cezve Kitap

(0)
34,00 TRY

EĞER SİZ DE; “Çocuğuma/ öğrencime Kur’an okumayı öğretmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum.” “Öğretme işini sevdirerek nasıl yapabilirim?” “Kuran öğretimine başladık ama sıkılıyor. Kur’an çalışmaya koşarak gelmesini nasıl sağlayabilirim?” ‘’Bütün harfleri öğrendik, cezm konusuna gelince takıldık. ‘Cezmi görünce harfleri çarptır.’ diyo..

Değerler Eğitimi - Sevgi Çocukları Serisi (10 Kitap Takım) - Yuva Yayınları

(0)
50,00 TRY

Sevgi çocukları serisi,değerler eğitimiyle çocuklarımızı hayata hazırlayacak ve sevdirecek.Bu eğlenceli seri hem düşündürüyor,hem öğretiyor hemde sorgulatıyor.Bu kitapları çocuklar çok sevecek...

Değerler Eğitimi Cesaret Neden Süper Kahraman Olamıyorum - İş Bankası Kültür Yayınları

(0)
9,00 TRY

Nisan’ın babası, doğum gününde ona BukalemunKız’ın maceralarını anlatan bir çizgi roman hediye etti. Nisan, BukalemunKız’ın cesaretinden o kadar hoşlandı ki, kendisi de cesur mu cesur bir süper kahraman olmaya karar verdi! Okula giderken, giysilerinin içine süper kahraman kostümünü giyiyor, haksızlıklara cesaretle kafa tutmaya çalışıyordu. Ama Nisa..

Değerler Eğitimi Serisi 1 Küçük Zürafa - Kırmızı Kedi Yayınevi

(0)
14,00 TRY

Göçmen kuşların gelişiyle ormanda büyük bir hareketlilik yaşanıyormuş. Çünkü hayvanların en sevdiği şeylerden biri, ormanın üstünden geçen göçmen kuşları izlemekmiş.Kimi hayvanlar ağaçlara tırmanırken kimi de en yüksekteki dallara konmuş. Ama o da ne? Küçük zürafa ne kadar uğraşırsa uğraşsın onları görememiş. Peki ne yapması gerekiyormuş? Küçük ok..

Değerler Eğitimi Serisi 2 Portakal Miyavladı - Kırmızı Kedi Yayınevi

(0)
14,00 TRY

Sevimli bir kızın, adını Portakal koyduğu turuncu bir kedisi varmış. Günlerden bir gün annesi bu sevimli kıza bir de balık almış. Kız, balığını da kedisi gibi çok sevmiş. Her gün kedisinin mamasını, balığının yemini kendisi verirmiş. Okuldan geldiği bir gün balığını görememiş tatlı kız! Balığı nereye gitmiş? Küçük okurlarımızın yakından tanıdığı K..

Değerler Eğitimi Yardımlaşma Ben Tek Siz Hepiniz! - İş Bankası Kültür Yayınları

(0)
9,00 TRY

Tekin, grup çalışmalarını hiç sevmez... Çünkü en çok çalışan hep kendisidir; buna rağmen tüm grup övgüleri paylaşır! Tekin bu kez kararlı: Bilim projesini tek başına yapacak. Hiçbir gruba katılmayacak. Peki, tek olmak her zaman kolay ve eğlenceli midir? Bu sorunun yanıtını, Tekin’in hikâyesini okurken birlikte keşfedelim!..

Değerler Okyanusu (10 Kitap Takım) - Damla Yayınevi

(0)
43,00 TRY

Minik kahramanların heyecan dolu dünyasında yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Hem okuma alıştırmaları yapacak, hem de minik kahramanlarla maceradan maceraya koşacaksınız... 1- Minik Pilot 2- Minik Sıpa 3- Minik Kunduz 4- Korkuluk 5- Eski Tren 6- Minik Kayık 7- Minik Yardımseverler 8- Minik Radyocular..

Gösterilen: 1 ile 60 arası, toplam: 196 (4 Sayfa)