Almanca

zgara Görünümü:

Das Hässliche Junge Entlein Çirkin Ördek Yavrusu - Dorlion Yayınları

(0)
6,00 TRY

Es war so herrlich draußen auf dem Lande. Es war Sommer, das Korn stand gelb, der Hafer grün, das Heu war unten auf den grünen Wiesen in Schobern aufgesetzt, und der Storch ging auf seinen langen, roten Beinen und plapperte ägyptisch, denn diese Sprache hatte er von seiner Frau Mutter gelernt. Rings um die Äcker und die Wiesen gab es große Wälder u..

Das Übungsbuch Grammatik Niveau A2/B1 - Dorlion Yayınları

(0)
12,00 TRY

Wahlen Sie einfach ein Theme aus und beginnen sie es zu üben! Die deutsche Grammatik gilt für viele Deutschlerner sehr komplex und schwer. Es gibt zwar grösse auswahl an Grammatikbüchern, aber man muss mit abwechslungsreichen Übungen das Gelernte verinnerlichen und vertiefen. Nur so kann man das Gelernte langfristig im Gedachtnis speichern. Unser Ü..

Des Kaisers Neue Kleider - Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler - Dorlion Yayınları

(0)
6,00 TRY

Vor vielen Jahren lebte ein Kaiser, der so ungeheuer viel auf neue Kleider hielt, dass er all sein Geld dafür ausgab, um recht geputzt zu sein. Er kümmerte sich nicht um seine Soldaten, kümmerte sich nicht um Theater und liebte es nicht, in den Wald zu fahren, außer um seine neuen Kleider zu zeigen. Er hatte einen Rock für jede Stunde des Tages, un..

Her Yönüyle Modern Almanca - Nika Yayınevi

(0)
80,00 TRY

Bu kitap, yıllardır verilen dersler sırasında edinilen bilgi ve deneyimlerin bir ürünüdür. Kitapta Almanca öğrenmek isteyenler için gerekli olan bütün konular yer almaktadır. Kitap, “Almanca gramer en iyi ve en güzel şekilde nasıl öğretilir” sorusu temel alınarak hazırlanmıştır. Bu nedenle konular ele alınırken hangi sıralama ve gruplandırmanın yar..

Nut Publishing Almanca Günlük Konuşma ve Kelime Kartları - Nut Publishing

(0)
15,00 TRY

Almanca Günlük Konuşma ve Kelime Kartları, gramer bölümü, günlük hayatta sık kullanılan ifadeler-cümleler ve kelime dağarcığını geliştiren sözlük bölümünden oluşmaktadır. Kelimelerin Türkçe anlamlarının yanında okunuşlarına da yer verilmektedir. Toplam 54 karttır. Bu kartlar ile Almanca kelime hazinenizi zenginleştirebilir, öğrendiğiniz kelimeleri..

Pelikan Almanca Sınavlara Hazırlık A2 - Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

(0)
29,50 TRY

Sevgili Almanca Öğrenenler, Esenlikler, Başarılar, bu kitapta A2 düzeyinde özet bilgiler bulucaksınız. Soru başlıkları ve örnekleri size bu düzey Almanca bilgi edinmede, diğer kaynaklardan yararlanmada temel oluşturacaktır. Almanca öğrenen Türkler için Almancanın yapısı, Almaca dil bilgisi sorun olmaktadır. Bu kitapta zaman zaman gerektikçe yara..

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)