Arapça

zgara Görünümü:

Açıklamalı Kolay Arapça - Ensar Neşriyat

(0)
28,00 TRY

Bu kitap, kendi kendinize Arapça'yı öğrenebilmeniz için hazırlanmıştır. Konular, resimli olarak anlatılmış, hem Arapça okunuşu verilmiş, hem de Türkçe manâsı sunulmuştur. Teferruâta girilmeksizin, kaidelerin en çok kullanılanları verilmiştir. Kitapta, Arapça'yı hiç bilmeyen ve öğrenmeye yeni başlayan kimse esas alınmış, konular birbiriyle irtibatl..

Arapça Dilbilgisi Nahiv Bilgisi - Alfa Yayınları

(0)
59,00 TRY

Gramer konusu, her bölümün en başında anlaşılır bir dille özetlenmiş, gerektiğinde son derece sade birer örnekle de desteklenmiştir. • Konunun daha iyi anlaşılmasını sağlamak ve bilgileri iyice pekiştirmek için 5.000 civarında örnek cümle verilmiştir. • Kitapta yer alan tüm cümleler istisnasız harekelenmiş ve hemen altlarına tercümeleri yapılarak..

Arapça Dilbilgisi Sarf Bilgisi - Alfa Yayınları

(0)
33,00 TRY

Bu kitap, Arapça Öğrenim sürecindeki ilk aşamayı kat etmenize yardımcı olmayı sadece hedefleyen değil, aynı zamanda bunu garanti etme iddiasında olan bir kitaptır. • Bu kitabı okuyanlar, Arapça öğrenmeye ilk adım atan kişinin hareke konusunda duyduğu kaygı ve sıkıntıyı asla yaşamayacaklardır. • Eser, bir ders kitabı niteliğinde hazırlanmış olup, ko..

Arapça Konuşturan Kitap - Karma Kitaplar

(0)
40,00 TRY

Anadili Arapça olmayanların Arapça konuşma becerisini artırma niyetiyle hazırlanmıştır. Uluslararası dil öğretiminde A1 ve A2 seviyelerine uyumlu olarak orta düzeyi ilerletmeyi hedeflemektedir...

Arapça Öğretiminde Telkin Yönetimi ve Uygulaması - Hiperlink Yayınları

(0)
12,00 TRY

Yabancı dil eğitimi alanında son yıllarda, önemli gelişmeler meydana gelmiş yabancı dil öğretim teknikleri değişmiş, teknolojinin gelişmesi sayesinde geleneksel yöntemlerin yerini öğrenciyi merkeze alan metotlar kullanılmaya başlanmıştır. Bu eserde, lozanov yöntemi olarak da bilinen yabancı dili hızlı ve etkili bir şekilde öğretmek amacıyla ortaya ..

Arapça Okuma Parçaları - Ensar Neşriyat

(0)
18,00 TRY

Bu kitap, Arapça'ya yeni başlayanlar için, konuyla ilgili resim örnekleriyle birlikte Arapça kelime haznesini geliştirmek, basit cümle kuruluşu örnekleriyle de cümle kurmeyı kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Kitabın Arapça eğitim ve öğretiminde bir boşluğu dolduracağına inanıyoruz. Bu kitap, İmam Hatip Lisesi, İlahiyat Önlisans, İlahiyat Fakültes..

Arapça Türkçe Hikayeler Derece 2 Kitap 1 Ali Baba ve Kırk Haramiler - Fono Yayınları

(0)
17,00 TRY

Bu kitap belirli bir sözcük çercevesi içinde ve bu dilin en temel ve basit cümle yapıları kullanılarak yazılmış hikayelerden oluşmuştur. Arapça anlatımın karşı sayfasında Türkçe anlatımlarıda bulunan ve her hikaye bitiminde o hikaye ile ilgili soru ve cevapları yer almaktadır. Bir diğer özelliği ise bu serideki kitapların dil düzeyine uygun olarak ..

Arapça Türkçe Hikayeler Derece 2 Kitap 2 Tatil Günlerinde Macera - Fono Yayınları

(0)
17,00 TRY

Bu kitap belirli bir sözcük çercevesi içinde ve bu dilin en temel ve basit cümle yapıları kullanılarak yazılmış hikayelerden oluşmuştur. Arapça anlatımın karşı sayfasında Türkçe anlatımlarıda bulunan ve her hikaye bitiminde o hikaye ile ilgili soru ve cevapları yer almaktadır. Bir diğer özelliği ise bu serideki kitapların dil düzeyine uygun olarak ..

Arapçaya Giriş - Ensar Neşriyat

(0)
40,00 TRY

Bu kitap, uzun bir araştırma, inceleme ve ön çalışmadan sonra arapça öğretim kitaplarında görülen eksiklikleri gidermeyi hedefleyerek hazırlandı. Bir süre Arapça öğrenmek için çaba gösterip ümitsizliğe kapılanların, umutlarını yeniden yeşertmek üzere ortaya çıktı. Hazırlanışı ve içeriği açısından, farklı bir tarzı olan bu çalışma, Arapça öğrenimi ..

El Muallim Başlangıç Düzeyi Arapça Eğitim Seti 1 - Ensar Neşriyat

(0)
45,00 TRY

Bu Arapça öğretim kitabımızda; ders konularını zengin etkinliklerle anlatan, anlaşılır örneklerle pekiştiren, örnek resimler sunan ve becerilerinizi geliştirmek için özenle hazırlanmış; zengin, anlaşılır ve kaliteli alıştırmalar ve testler bulunmaktadır. Ayrıca kitabımızın son bölümünde, kitapta geçen diyalog ve metinlerin kelime mealli tercümeleri..

Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 32 (1 Sayfa)