Rusça

zgara Görünümü:

Çakmaktaşı Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler - Dorlion Yayınları

(0)
6,00 TRY

?????? ??? ?? ?????? ??????? - ??????? ??????, ????????? ?? ??????, ??????? ?????? ??????????. - ??? ?????? ??????. ????? ??????, ??? ????? ?????, ?? ? ???????? ? ????, ? ????? ???! ? ????? ??? ? ?????? ???? ???????? ?????? ?????. ?? ??? ??????, ? ? ???? ??????. ????? ??? ???? ?????? - ??????? ??????. Cadı yakındaki bir ağacı işaret ederek: “Orada..

Cüce Burun Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler - Dorlion Yayınları

(0)
6,00 TRY

? ????? ??????? ?????? ? ???????? ????? ??? ???? ????? ??????? ? ???? ??? ???????? ?? ????? ?????. ???????? ????? ??????????? ? ????? ?? ???? ????? ? ????? ??????? ? ?????. ????????? ??? ?????? ???? ? ????? ?????, ???? ?????????? ?????????, ?? ??? ????? ??? ?????? ??? ??????????? ???????? ????, ??? ??? ?? ?? ???????? ?? ???? ???????. ???? ?????????..

Fono Rusça Seti 15 Kitap 6 Cd - Fono Yayınları

(0)
345,00 TRY

FONO Rusça Seti Rusça Eğitim Seti Ders Materyalleri • 6 adet Ana Ders Kitabı (Seslendirmeleri ile) • 3 adet Hikâye Kitabı • Rusça Dilbilgisi Kitabı • Rusça Standart Sözlük • Tablolarla Rusça Fiil Zamanları • Pratik Dil Kartlarıyla Rusça Sözcükler NOT: Seslendirme dosyalarına, web sitemize kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Yayı..

Kızılağaç Kütüğü Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler - Dorlion Yayınları

(0)
6,00 TRY

??????-????? ???? ?????? ?? ????????. ?????? ???? ?? ???????? ??????? – ?? ???? ? ??? ?? ????, ?? ??????. ????? ???-?? ?????? ? ??? ????? ??????. ? ??????? ? ???????: -??????? ?? ??, ??????, ?? ???????? ????? ??? ?????. ? ?? ?? ?????? ??????? ? ???????? ??????, ???? ????? ????? ?????? ??? ?? ?????????. Bir varmış bir yokmuş. Bir zamanlar yaşlı bi..

Külkedisi Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler - Dorlion Yayınları

(0)
6,00 TRY

Bir varmış bir yokmuş. Ülkenin birinde güzel ve iyi kalpli bir kızı olan bir adam varmış. Bir gün bu adam yeniden evlenmeye karar vermiş ve kötü, bencil bir kadınla evlenmiş. Kadının iki kızı varmış, kızları da tıpkı anneleri gibi kötü kalpli ve bencilmiş. Düğünden sonra, üvey anne hemen gerçek yüzünü göstermiş. Güzel, iyi kalpli üvey kızının yanın..

Parmak Kız Rusça Türkçe Bakışımlı Hikayeler - Dorlion Yayınları

(0)
6,00 TRY

Bir varmış bir yokmuş. Zamanında birinde bir kadın yaşarmış. Bu kadın bir çocuk sahibi olmayı çok istiyormuş ama onu nerede bulabileceğini bilmiyormuş. Ve böylece yaşlı bir cadının yanına gitmiş ve ona şöyle demiş: -Çocuğum olmasını öyle çok istiyorum ki, onu nerede bulabileceğimi bana söyleyemez misin?..

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)